Standard FSSC 22000

Certyfikacja systemu bezpieczeństwa żywności

Skontaktuj się z nami

FSSC 22000

Aby działalność biznesowa w branży spożywczej przebiegła pomyślnie, konieczne jest zapewnienie odpowiedniej jakości i bezpieczeństwa żywności oraz ustanowienie odpowiednich procedur zarządzania ryzykiem. W tym celu opracowano międzynarodowy standard FSSC 22000.

FSSC 22000 jest oparty na ISO 22000 i uzupełnia ją w taki sposób, aby zapewnić zgodność z wymogami GFSI (Global Food Safety Initiative). Wdrażając FSSC 22000 zapewnisz większe bezpieczeństwo i jakość żywności w łańcuchu dostaw.

Certyfikacja FSSC 22000 jest szczególnie polecana producentom żywności i producentom opakowań do żywności dowolnej wielkości lub funkcji organizacyjnej, którzy chcą uzyskać certyfikat uznany przez GSFI.

Wymagania FSSC 22000

  • Wdrożenie procesów w celu poprawy bezpieczeństwa żywności
  • Ulepszone systemy zarządzania łańcuchem dostaw
  • Monitorowanie, regularne raportowanie i audyty

Korzyści z certyfikacji

  • Otrzymasz certyfikat uznawany przez GSFI
  • Zwiększona wydajność łańcucha dostaw
  • Większe zaufanie klientów i organów kontrolnych
  • Niższe koszty operacyjne
Skontaktuj się z nami

Najbardziej wymagana certyfikacja

ISO 9001

System zarządzania jakością

W miarę wzrostu konkurencyjności otoczenia biznesowego klienci wymagają wyższej jakości towarów i usług. Norma ISO 9001 została opracowana przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO) w celu wdrożenia międzynarodowego znormalizowanego systemu zarządzania jakością.

ISO 14001

Systemy zarządzania środowiskowego

Jeżeli dbają Państwo o środowisko, należy starać się dostosować odpowiednie procesy firmy do systemów zarządzania opartych na uznanej na całym świecie normie ISO 14001.

ISO 45001

Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (BHP)

Bezpieczeństwo pracy jest integralną częścią udanych działań biznesowych. Uznana na całym świecie norma ISO 45001 ma na celu poprawę bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia w pracy, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka chorób zawodowych.

ISO 27001

Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji

ISO 22301

Systemy zarządzania ciągłością działania

ISO 20000

Systemy zarządzania usługami IT (ITSM)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikacji FSSC 22000, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli masz już certyfikat ISO 22000, pomożemy Ci z rozszerzeniem FSSC 22000.

Skontaktuj się z nami

Nasi klienci

Siemens
Purina
O2
Fujitsu
Vodafone
Apave
Česká pošta
Munai Field Service
Więcej